Praca w Stoczni |Praca za Granicą |Rekrutacja Krajowa i Zagraniczna

Spawacz MIG 131

Niemcy, Emden

Miejsce pracy

Praca w Niemczech.

Rodzaj pracy

fizyczna

Przejazd

na koszt własny

Długość kontaktu

na czas nieokreślony

Okres próbny

6 m-cy

Ubezpieczenie

niemieckie

Zakwaterowanie

zapewnione

Zadania

realizacja powierzonych zadań w zakresie określonego stanowiska pracy czyli spawanie metodą MIG131

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na wymaganym stanowisku
  • solidność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilną pracę u sprawdzonego niemieckiego pracodawcy.
  • Niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem
  • 11,51Euro/h brutto + 40 Euro diety netto + zapłacone mieszkanie

Czas pracy

40h/tyg.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proszę czekać...