- praca za granicą- rekrutacja krajowa i zagraniczna
Strona główna Oferty pracy Szkolenia zawodowe Weryfikacja zawodowa O serwisie i kontakt

Monter rusztowań

Norwegia,

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Zewnętrzny numer referencyjny

MRusz/1/2013

Miejsce pracy

praca za granica

Zadania

zgodnie ze stanowiskiem

Wymagania

  • min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie monter rusztowań na obiektach przemysłowych, stoczniowych lub w budownictwie
  • norweski certyfikat §46 jako wymóg konieczny
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie z Norwegii bądź innych projektów zagranicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca odbycie interview w tym języku
  • chęć długoterminowej współpracy na projekcie stacjonarnym
  • gotowość do udziału w testach praktycznych na początku Marca
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy po Świętach Wielkanocnych

Oferujemy

  • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
  • Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas testów praktycznych połączonych z finalnym spotkaniem rekrutacyjnym w którym będą uczestniczyć zarówno przedstawiciele Adecco oraz bezpośredni pracodawca
  • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
  • W Norwegii:
  • Pracę na jednym z największych i najbardziej prestiżowych terminali gazowych
  • w Norwegii
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o norweski kodeks pracy
  • Stacjonarny wymiar pracy, gwarantowane 37,5 h godzin pracy tygodniowo
  • Po 7 miesiącach pracy możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
  • Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
  • W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p

Etapy rekrutacji

  • Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
  • Aktualnie dla naszego klienta, norweskiej firmy z branży gas and oil z 35letnia tradycją, poszukujemy osób na stanowisko:
  • Monter Rusztowań

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).