- praca za granicą- rekrutacja krajowa i zagraniczna
Strona główna Oferty pracy Szkolenia zawodowe Weryfikacja zawodowa Praca w USA O serwisie i kontakt

Hydraulik Monter

Francja,

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Zadania

  • Montaż domków jednorodzinnych o konstrukcji z paneli termoizolacyjnych
  • Montaż instalacji wodno – kanalizacyjnej

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracach hydraulicznych, pracach montażowych i wykończeniowych
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego mile widziana

Oferujemy

  • Opieka koordynatorów polskojęzycznych
  • Atrakcyjne zarobki oraz umowa o pracę tymczasową z francuską agencją pracy tymczasowej
  • Zakwaterowanie na miejscu
  • Zwrot kosztów transportu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).