- praca za granicą- rekrutacja krajowa i zagraniczna
Strona główna Oferty pracy Szkolenia zawodowe Weryfikacja zawodowa O serwisie i kontakt

Operator pompy do betonu

Niemcy,

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Rodzaj pracy

Umowa o pracę będzie zawarta w Krakowie przez polską firmę i pracownik będzie oddelegowany na okres 2 lat do pracy na budowach prowadzonych przez w Niemczech.

Zadania

zgodne ze stanowiskiem

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi stacjonarnej pompy do betonu potwierdzone certyfikatem,
  • staż pracy w tym zawodzie minimum 2 lata,
  • preferencje dla osób posiadających staż pracy na budowach zagranicznych,
  • wykształcenie zawodowe,
  • wiek do 50 lat,
  • bezwzględnie wymagane jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy,
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w Euro (1400 do 1600 miesięcznie netto) obliczane za każdą przepracowaną godzinę,
  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynkach europejskich i stałą tendencją rozwojową.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).