- praca za granicą- rekrutacja krajowa i zagraniczna
Strona główna Oferty pracy Szkolenia zawodowe Weryfikacja zawodowa Praca w USA O serwisie i kontakt

Malarz

Norwegia,

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Miejsce pracy

różne lokalizacje

Zadania

  • Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
  • Malarz
  • Nr ref.: Mal/N/04/14

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza
  • Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako malarz
  • Doświadczenie w malowaniu wewnątrz i na zewnątrz z dużych projektów budowlanych, szkół, biurowców, apartamentowców itp.
  • Wymagamy doświadczenia w łączeniu regipsów i szpachlowaniu dużych powierzchni wraz z oknami i listwami
  • Mile widziana umiejętność malowania natryskowego
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w trakcie interview i z pracodawcą
  • Pozytywne referencje od byłych pracodawców
  • Motywacja do pracy w Skandynawii
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
  • Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym.

Oferujemy

  • Przed wyjazdem w Polsce:
  • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
  • W Norwegii:
  • Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
  • Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
  • W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).