Praca w Stoczni |Praca za Granicą |Rekrutacja Krajowa i Zagraniczna
Strona Główna Oferty Pracy Szkolenia Zawodowe Weryfikacja Zawodowa Adro – Oferty Pracy O Serwisie i Kontakt

Kierownik Techniczny Projektu - pojazdy podwodne o napędzie falowym

Polska, Kraków

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Miejsce pracy

Naszym klientem jest NOA Sp. z o.o. polska firma high tech, zorientowana na rozwój autorskich, innowacyjnych załogowych i bezzałogowych pojazdów podwodnych. Produkty bazują na badaniach nad napędami falowymi, wzorowanymi na organizmach żywych. Rozwiązania technologiczne opracowywane przez firmę, wzorowane na sposobie poruszania się zwierząt morskich, dotyczą urządzeń umożliwiających i ułatwiających transport i przemieszczanie się w środowisku wodnym (zarówno na wodzie jak i pod wodą). Opatentowane, innowacyjne rozwiązania, nad którymi pracuje firma, charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię oraz cichą pracą oraz bardzo wysoką sprawnością. Mają one szerokie, zastosowanie w przemyśle turystycznym, naftowym, wojskowości i ochronie środowiska. Rozwiązania oferowane przez firmę zostały docenione na wielu imprezach branżowych w kraju i na świecie między innymi złotym medalem ze specjalnym wyróżnieniem na największych targach innowacji w Europie BRUSSELS INNOVA. Firma jest członkiem międzynarodowych konsorcjów naukowych i badawczych. Dzięki międzynarodowej współpracy realizuje pionierskie projekty techniczne o globalnej skali oddziaływania na eksplorację mórz i oceanów. Obecnie spółka pracuje nad 2 projektami opartymi o napęd falowy przeznaczonymi na międzynarodowy rynek. Planowane uruchomienie pierwszej kampanii przedsprzedażowej planowane jest na przełom 216/2017

Długość kontaktu

Praca stała

Zadania

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem inżynierów projektantów
  • Optymalizacja hydromechaniki pędników i prace B+R
  • Zarządzanie projektem i czynny udział w pracach projektowych od fazy koncepcyjnej do wprowadzenia gotowych rozwiązań na rynek.
  • Współpraca z partnerami międzynarodowymi w ramach prowadzonych projektów
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów konstrukcyjnych
  • Wprowadzanie niezbędnych zmian w projektach
  • Konsultowanie projektów pod kątem technologicznym, ceny wykonania
  • Zatwierdzanie, weryfikacja, doskonalenie projektów
  • Harmonogramowanie
  • Monitoring postępów prac
  • Udział w konferencjach naukowych i technicznych

Wymagania

  • Min. 10 lat doświadczenia z projektowaniu maszyn, preferowany przemysł morski lub lotniczy
  • Doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu pracy zespołu (minimum 4 osoby)
  • Znajomość zagadnień z obszaru symulacji numerycznych (w tym FEM, FVM i CFD)
  • Doświadczenie w praktycznym wykonywaniu elementów maszyn
  • Doświadczenie w praktycznym projektowaniu mechanizmów złożonych
  • Dobra znajomość obsługi CAD 3D złożenia, kinematyka złożonych układów (preferowany SolidWorks)
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów konstrukcyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu FEM, CFD, (preferowane oprogramowanie z gamy produktów Dassault Systemes ( w tym:pakiet SIMULIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Kreatywność, samodzielność, komunikatywność
  • Umiejętność pływania
  • Atutem będą:
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń pływających
  • Znajomość napędów elektrycznych
  • Doświadczenie w różnorodnych projektach (komercyjne, badawcze)
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektropolimerów, tworzyw z pamięcią kształtu
  • Zainteresowania z zakresu bioniki i biomimetyki

Oferujemy

  • Możliwość realizacji pasji konstruktorskich (projektowanie i budowa fizycznych urządzeń)oraz wcielania w życie własnych pomysłów i rozwiązań konstruktorskich
  • Pracę przy innowacyjnych projektach o międzynarodowej ekspozycji i wpływie w skali globalnej na eksploracje morz i oceanów
  • Udział w procesie rozwoju polskiej innowacyjnej myśli technicznej
  • Możliwość udziału w pełnym cyklu życia produktu (tj. od projektowania poprzez wykonanie konstrukcji prototypowych i testowanie, aż po finalną budowę produktów, wraz z ich certyfikacją, dopuszczającą na dedykowane rynki zbytu)
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Ambitne wyzwania
  • Kurs nurkowy
  • Możliwość uzyskania pakietu udziałów firmy (opcje pracownicze)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).