Praca w Stoczni |Praca za Granicą |Rekrutacja Krajowa i Zagraniczna
Strona Główna Oferty Pracy Szkolenia Zawodowe Weryfikacja Zawodowa Adro – Oferty Pracy O Serwisie i Kontakt

Elektryk od zaraz

Niemcy, w różnych miastach

Miejsce pracy

  • Budowa
  • Bremerhaven , Hamburg, Osnabrück

Rodzaj pracy

Praca fizyczna

Przejazd

na własne koszty

Długość kontaktu

czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

na początek 11 € brutto /h plus 25 € netto dziennie

Wyżywienie

na własny zakres

Ubezpieczenie

Zagwarantowane

Zakwaterowanie

Zagwarantowane / oplata przez Pracownika

Zadania

  • instalacje elektryczne na budowach
  • Montowanie lamp
  • ciągnięcie kabli na budowie

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji własnych zadań
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Interesujące miejsce pracy u solidnego, stabilnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Czas pracy

40h/ Tydzień

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).