Praca w Stoczni |Praca za Granicą |Rekrutacja Krajowa i Zagraniczna
Strona Główna Oferty Pracy Szkolenia Zawodowe Weryfikacja Zawodowa Adro – Oferty Pracy O Serwisie i Kontakt

Spawacz 135 136

Finlandia,

Oferta pracy na którą aktulanie nie prowadzimy rekrutacji.

Miejsce pracy

  • O Baronie:
  • Firma Barona Ltd (barona.fi) zalicza się do grupy 50 największych pracodawców w Finlandii. Rekrutujemy rocznie ponad 10 000 profesjonalistów w branżach: biurowej, IT, logistyki, przemysłu, budowlanej oraz zdrowotnej, na umowy zarówno na czas ograniczony jak i nieograniczony. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów – największych przedsiębiorstw w Finlandii, co pomnaża możliwości zatrudnienia naszym kandydatom.
  • Barona posiada certyfikat fińskiego Związku Firm HR. Więcej informacji: www.hpl.fi

Zadania

Biuro fińskie Barony poszukuje doświadczonych spawaczy posługujących się metodami 135, 136, oraz operatora robota spawalniczego dla klienta w Finlandii Południowej.

Wymagania

  • doświadczenie w spawaniu ręcznym metodami 135 (metoda główna) i 136 prostych konstrukcji stalowe, praca seryjna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalający na zrozumienie poleceń przełożonego
  • gotowość do pracy na zmiany
  • spawacz obsługujący robot spawalniczy powinien posiadać również umiejętność posługiwania się w razie potrzeby spawaniem ręcznym

Oferujemy

Barona pomaga w organizacji początkowego zakwaterowania na terenie Finlandii, pomoc tłumacza w przyuczeniu i załatwianiu spraw urzędowych. Wszyscy pracownicy objęci są ubezpieczeniem pracowniczym i zatrudniani są na umowę pracy fińską na zasadach fińskiego kodeksu pracy i umów zbiorowych. Wynagrodzenie przelewane 2 razy w miesiącu na konto bankowe podane przez pracownika.

Etapy rekrutacji

Standardowe CV powinno sporządzone w języku angielskim i zawierać dokładny opis okresów i rodzajów wykonywanych prac i produkcji. Chętnie prześlemy wzór CV europejskiego do wypełnienia.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).