Betoniarz, Zalewanie Form Betonowych – Produkcja Elementów Betonowych

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Covebo poszukuje pracowników technicznych na produkcję elementów betonowych
Stanowisko: Betoniarz, zalewanie form betonowych – produkcja elementów betonowych
Miejsce pracy: Holandia/ Amersfoort
Stawka: 420 Euro netto/40h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.

Charakterystyka pracy i stanowiska:

  • Dla naszego klienta poszukujemy pracownika fizycznego który będzie zainteresowany pracą w firmie wykonującej odlewy i półprodukty betonowe ( części nośne budynków, podłogi, dachy ).
  • Wypełnianie form betonem.
  • Zbrojenie elementów betonowych.
  • Składanie form ( szalunków ).
  • Prace porządkowe na zakładzie.

Warunki Zatrudnienia / co oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF – pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • 420 E netto/40h.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP