(+48) 58 350 06 41

Opis stanowiska

abiant agencja pracy

Zadania:

  • Zakres prowadzenia budowy i eksploatacji wszystkich prac związanych z instalacjami elektrycznymi w budownictwie, jak również w sektorze przemysłowym
  • Ogólne instalacje domowe w nowych i starych budynkach
  • Prace instalacyjne na dużych budowach (np. centra logistyczne, sklepy meblowe, kompleksy biurowe i punkty sprzedaży detalicznej)
  • Okablowanie rozdzielni

Wymagania:

  • Znajomość j.niemieckiego st. Komunikatywny
  • Gotowość do pracy w zespole lub samemu
  • Prawo jazdy Kat.B
  • Ukończone wykształcenie w zawodzie lub aktualne uprawnienia Elektryka

Oferujemy:

  • Prace w pełnym wymiarze godzin.
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres próby i czas nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Zarobki od 11.50 do 16.00 Euro waleczności od wykształcenia i doświadczenia

Czas pracy:
40 h

Oferty pracy z oddziałów:
Wallenchorst, Cloppenburg, Westerstede

Rodzaj pracy:
Fizyczna

Przejazd:
na własną rękę

Długość kontaktu:
Bezterminowo

Okres próbny:
6 miesięcy

Ubezpieczenie:
Tak

Zakwaterowanie:
Tak/odpłatne

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP