Monter Izolacji / Blacharz Warsztatowy

Opis stanowiska

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Yabimo – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 16632 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:
MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWEJ / Blacharza Warsztatowego do pracy w Szkocji, Wielka Brytania

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca w rotacji 4/4
  • zakwaterowanie, przeloty i dojazdy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji lub blacharza warsztatowego
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (b1)
  • samodzielność przy montowaniu izolacji różnego typu / pracach warsztatowych
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

WYMAGANE DOKUMENTY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „aplikuj” lub przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe pod adresem https://work.yabimo.com/login/

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP